IPB
Ремонт Apple Киев

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Faq по покупке в Store.apple.com/ru, Если сильно хочешь - все реально!
iAlexander
сообщение 30.10.2014, 9:38
Сообщение #1

 i hate apple inc.

Из: Kieff City
Аппарат : iWatch
Аппарат2 : iPad 3
Джейлбрейк : Не в курсе
Прошивка : 1.1.1
Разлочка : У меня iPad же
ОС : OS X

Почну з того, що я дуже сильно хотів собі придбати саме кастомний МакБукПро. Для себе я обрав 13" модель з флеш накопичувачем на 256 гб та з оперативкою 16 гб. (мак 2014 року, в американському сторі коштує $1699).

Прикрепленный файл  Screen_Shot_2014_10_29_at_16.36.19.png ( 61.34 килобайт ) Кол-во скачиваний: 13

Спочатку я спробував подивитися ціни в інтернеті (в наших магазинах), та кастомів або просто нема, або ціна впевнено прямує до 30.000 грн за таку версію як я хочу. Потім я вирішив що непогано було б придбати комп, під час моєї наступної подорожі до Європи, але як вияснилось - кастомні маки можна тільки замовляти з доставкою, бо їх везуть спеціально для кожного покупця з китаю - по замовленню.
Приїхавши додому, я знову почав думати, що ж зробити... По перше, хотілось саме кастом, тому треба було шукати місце, куди його доставити. І подивившись на новини, в яких казали що російський рубль б'є всі анти-рекорди по відношенню до долара, я згадав що в Москов сіті живе моя добра знайома з університету і вирішив порахувати ціну компа...
Виявилось що в россії цей комп коштує 74750 руб. що в переводі на наші гривні вийшло 23.500 грн. (близько 1780$) (є ще варіант зекономити, див кінець статті*).
Мене така ціна в принципі порадувала, і я домовився з подружкою про те, що їй зроблять доставку.
Далі все дуже просто. Вам потрібна картка за бабками, адреса й ПІБ друга з рашки, і все!

Тепер трошки про час. Від моменту замовлення компа на сайті, до моменту коли моїй подружчі подзвонили в двері - пройшло аж 9 днів.
Перщі три дні після замовлення, Apple обробляє вашу заявку, і дозволяє навіть змінити замовлення.
Наступні 2 дні мій комп збирали та упаковували в Китаї та передали в UPS.
Інші 4 дні були витрачені на рейс Шеньжень-Москва, розмитнення та доставку до дому.

Прикрепленный файл  IMG_0960.PNG ( 97.46 килобайт ) Кол-во скачиваний: 11

На що треба звернути увагу, так на те, що UPS доставляє посилки зранку до 6 дня, тільки в робочі дні - а значить більш розумним буде робити доставку на робочу адресу, в мене із за того що подружка була на роботі, а доставку зробили додому в 11 ранку - комп затримався в UPS ще на 2 дні.

Прикрепленный файл  Screen_Shot_2014_10_30_at_09.52.09.png ( 98.41 килобайт ) Кол-во скачиваний: 6

Тепер лише залишилось дочекатися, поки подружка завітає на батьківщину... Ну або я після того як повернусь з відрядження злітаю в Москов сіті...

*Лайвхак: є крутий магазин Apple для освітян - http://store.apple.com/ru-edu , де є в принципі невеликі знижки на маки та інші не дешеві товари (де навіть 3% вже немала сума коштів), все що треба від вас - бути студентом (в інтернеті кажуть, що чи є ти насправді студентом, при замовленні в інтернеті ніхто не перевіряє).

Сообщение отредактировал iAlexander - 30.10.2014, 10:00

+Цитировать сообщение

Ответов (1 - 6)
Denchik1001
сообщение 30.10.2014, 11:54
Сообщение #2

Завсегдатай

Из: Киевская обл.
Аппарат : iPhone 6
Аппарат2 : iPad Air
Джейлбрейк : Нет джейла
Прошивка : не знаю
Разлочка : NeverLocked
ОС : Windows
Game Center : Denchik1001

гарна стаття, а скільки ще буде коштувати політ ? та чи не розглядав інші варіанти як забрати з московії?

+Цитировать сообщение
iAlexander
сообщение 30.10.2014, 13:01
Сообщение #3

 i hate apple inc.

Ну почнемо з того, що подружка і так буде летіти скоро на батьківщину (виявилось що не дуже скоро, тому зараз дивлюся інші варіанти), і переліт безкоштовний... Ну якийсь презент їй за послуги зробити все таки буде треба wink.gif

Тепер стосовно інших варіантів, які я вимушено розглядаю зараз:
  • передати потягом (якось стрьомно, в зв'язку з теперішньою ситуацією);
  • переслати поштою (якось стрьомно, бо може прийдеться ще платити за розмитнення);
  • поїхати потягом в Москву (якось дорого, купе коштує 1200 грн в одну сторону);
  • поїхати машиною в Москву (якось дорого, мій самовар зжере пального десь на 3000 грн за поїздку, ще й страхування);
  • знайти знайомого-знайомих який скоро летить в Київ (варіант непоганий, поки шукаю);
  • полетіти в Москву (реальний варіант, якщо не знайду "знайомого-знайомих", візейр в обидві сторони - 1100 грн).

Прикрепленный файл  _____.png ( 114.52 килобайт ) Кол-во скачиваний: 10

Якось так...

Сообщение отредактировал iAlexander - 30.10.2014, 14:33

+Цитировать сообщение
chopper
сообщение 30.10.2014, 13:33
Сообщение #4

Частый гость
**

Аппарат : iPhone 5
Аппарат2 : Собираюсь купить
Прошивка : 7.1
Разлочка : Я не шарю
ОС : Windows

Ну по почте отправлять из Америки ваще не выгодно...растаможка будет стоить еще как треть ноута....

+Цитировать сообщение
iAlexander
сообщение 30.10.2014, 14:32
Сообщение #5

 i hate apple inc.

Цитата(chopper @ 30.10.2014, 13:33) *
Ну по почте отправлять из Америки ваще не выгодно...

Об'явився набивач постів... яка в сраку Америка?.. мінус в карму...

+Цитировать сообщение
Netwin
сообщение 31.10.2014, 9:34
Сообщение #6

Завсегдатай

Аппарат : iPhone 5s
Аппарат2 : Собираюсь купить
Джейлбрейк : Нет джейла
Разлочка : NeverLocked
Game Center : +NETWIN+

А якщо подруга через EMS чи DHL перешле ноут и зарядку, а коробку якось колись привезе? Має ж бути така можливість? І оскільки товар буде як б/в, на розмитненні можна зекономити. Чи я щось плутаю?

Сообщение отредактировал Netwin - 31.10.2014, 9:46

+Цитировать сообщение
iAlexander
сообщение 31.10.2014, 10:41
Сообщение #7

 i hate apple inc.

Я ж написав чого не хочу поштою... Стрьомно, ще покоцають, та можна на податки попасти. Поспішати мені нема куди - мій комп ще працює, і непогано, навіть на останній ОС10.
Спочатку я розраховував на те, що вона приде через тиждень-другий після доставки, та нажаль в неї змінились плани.

В будь якому разі, завтра я лечу у відрядження, і буде час на пошуки друга-друзів через соц мережі... А якщо нікого не знайду, ну тоді напевно сам на вихідні пролечусь до хуйлостана... Я в столиці в них ні разу не був, зроблю бендеро-лук на червоній площі wink.gif

Тим паче що літак коштує всього 1к грн, ну а де пожити пару днів, я без проблем знайду в себе на сайті wink.gif

Сообщение отредактировал iAlexander - 31.10.2014, 10:43

+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему